Dzień Bezpiecznego Internetu 2021

Od dnia 8 do 12 lutego b.r. nasze Przedszkole realizować będzie projekt Necio.pl, który ma na celu podniesienie poziomu wiedzy dzieci na temat Internetu, zapoznanie z zagrożeniami związanymi z korzystaniem z urządzeń ekranowych i Internetu, uwrażliwianie na konieczność zgłaszania wszelkich niepokojących sytuacji dorosłym, zaufanym osobom, oraz zapoznanie z zagrożeniami, jakie niesie ze sobą nadużywanie urządzeń ekranowych i Internetu.


Inne projekty

Las Wiosną- Powiatowy Konkurs Plastyczny

30 marca 2022

Regulamin Powiatowego Konkursu Plastycznego Las Wiosną znajdą Państwo w linku poniżej. https://docs.google.com/document/d/1hn-pBX1dt9pOJ7SCiXJcv9M4a5O6UDlDBtecZhwd3C0/edit?usp=sharing

Czytaj...
Projekt ,,Bliżej pieska”

28 kwietnia 2021

Drodzy Rodzice Nasze Przedszkole bierze udział w projekcie „Bliżej pieska”, którego organizatorem jest miesięcznik Bliżej […]

Czytaj...
Skip to content