Dzień Bezpiecznego Internetu 2021

Od dnia 8 do 12 lutego b.r. nasze Przedszkole realizować będzie projekt Necio.pl, który ma na celu podniesienie poziomu wiedzy dzieci na temat Internetu, zapoznanie z zagrożeniami związanymi z korzystaniem z urządzeń ekranowych i Internetu, uwrażliwianie na konieczność zgłaszania wszelkich niepokojących sytuacji dorosłym, zaufanym osobom, oraz zapoznanie z zagrożeniami, jakie niesie ze sobą nadużywanie urządzeń ekranowych i Internetu.


Inne projekty

Projekt „Zdrowe dzieci”

16 sierpnia 2023

Nasze Przedszkole wzięło udział w projekcie „Zdrowe dzieci” realizowanego przez Ministerstwo Zdrowia, którego celem było […]

Czytaj...
Las Wiosną- Powiatowy Konkurs Plastyczny

30 marca 2022

Regulamin Powiatowego Konkursu Plastycznego Las Wiosną znajdą Państwo w linku poniżej. https://docs.google.com/document/d/1hn-pBX1dt9pOJ7SCiXJcv9M4a5O6UDlDBtecZhwd3C0/edit?usp=sharing

Czytaj...
Skip to content