WALENTYNKI 2021

8 lutego 2021, k.mikolajczyk

Od 8 lutego rusza akcja e- poczty walentynkowej, która polega na wypełnieniu formularza Google, w którym należy wpisać imię i nazwisko (adresata walentynki) osoby, do której ma trafić walentynka a pod spodem wpisać jej treść. Nie trzeba (ale można) wpisywać swojego imienia, nazwiska ani e-maila, więc jest zachowana pełna anonimowość. 
Akcja trwa do 13 lutego do godziny 18.00.

Link do formularza do wysłania walentynki poniżej:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdh0aEBxaMB8YSXf6PHnCPFKgSrvQD7011Hl3xp0NR7Ksz19g/viewform


Powiązane artykuły

Umiejętności praktyczne w kuchni

2 stycznia 2024

Na zajęciach kulinarnych uczniowie mają różne wyzwania. Pomysłów nie brakuje , chęci do pracy również […]

Czytaj...
Wesołych Świąt !

22 grudnia 2023

Czytaj...
Skip to content