Międzynarodowy Projekt e Twinning Live ,,Connected by our games, connected by our legacies”

Nasze przedszkolaki dołączyły do Międzynarodowego Projektu e Twinning Live „Połączeni naszymi grami, połączeni naszymi dziedzictwami”. Projekt opiera się na tradycyjnych grach jako sposobie nawiązywania powiązań kulturowych między krajami (pokazując, jak w nie grać, a także grać w te zaproponowane przez kraj partnerski) poprzez wykorzystanie języka angielskiego jako międzynarodowego narzędzia komunikacji.


Inne projekty

Las Wiosną- Powiatowy Konkurs Plastyczny

30 marca 2022

Regulamin Powiatowego Konkursu Plastycznego Las Wiosną znajdą Państwo w linku poniżej. https://docs.google.com/document/d/1hn-pBX1dt9pOJ7SCiXJcv9M4a5O6UDlDBtecZhwd3C0/edit?usp=sharing

Czytaj...
Projekt ,,Bliżej pieska”

28 kwietnia 2021

Drodzy Rodzice Nasze Przedszkole bierze udział w projekcie „Bliżej pieska”, którego organizatorem jest miesięcznik Bliżej […]

Czytaj...
Skip to content