PHO3NIX KIDS – konkurs na najaktywniejszą Szkołę w Polsce!

31 marca 2021, k.mikolajczyk

Drodzy Uczniowie,
w związku ze zgłoszeniem naszej szkoły do konkursu na najaktywniejszą szkołę w Polsce bardzo proszę każdego z Was o zaangażowanie i podjęcie wyzwania związanego z tym konkursem!

Poniżej kilka wskazówek dotyczących konkursu:

Wielkimi krokami zbliżamy się do 6 kwietnia, daty rozpoczęcia konkursu na najaktywniejszą szkołę w Polsce!

ZASADY GRY:
Konkurs polega na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły podczas tygodnia sportowych wyzwań – od 6 do 14 kwietnia 2021 roku. Uczniowie zbierają kroki w aplikacji Pho3nix Kids!!!!!!

NAGRODY:
Zwycięskie szkoły konkursu otrzymają sportowe opaski dla wszystkich uczniów, którzy wzięli udział w rywalizacji!
Pamiętajcie więc, aby zaangażować się w naszą sportową zabawę.

APLIKACJA MOBILNA PHO3NIX KIDS:
Aplikacja mobilna Pho3nix Kids jest do pobrania ze sklepów Google Play oraz AppStore. Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStore frazę „Pho3nix Kids”. Każdy użytkownik podczas pierwszego logowania wybiera z listy placówkę, której jest uczniem, dzięki czemu jego wynik będzie mógł reprezentować szkołę w konkursie. Aby upewnić się, że szkoła jest właściwie przypisana należy zajrzeć w „PROFIL” użytkownika.

Jeśli nie widzisz swojej szkoły na liście podczas rejestracji – koniecznie daj nam znać pod adresem: pomoc@pho3nix-kids.com, podając w treści wiadomości pełną nazwę szkoły i miasto.

RANKING KONKURSU:

W aplikacji widoczny będzie ranking konkursu Pho3nix Active School, dzięki czemu każdy użytkownik będzie miał do niego bieżący dostęp.
W trakcie trwania naszych sportowych działań przygotujemy dla Was aktualną listę oraz wyniki uczniów, których udało się zaangażować w Waszej szkole. Takie samo podsumowanie przygotujemy dla każdej szkoły po zakończeniu konkursu. Nasz dział techniczny przez cały tydzień będzie nadzorował wyniki uczniów i w razie nienaturalnej liczby kroków w rankingu, jak to sędzia w sporcie, będzie podejmował odpowiednie kroki w trosce się o zdrową rywalizację i motywację wszystkich uczestników konkursu! Przypominamy więc wszystkim dzieciom, aby uczyły się z nami zasady Fair Play, wspólnie bawiły się i rywalizowały w największym sportowym konkursie dla szkół pod patronatem PKOl.

Serdecznie zachęcam Was do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać atrakcyjne nagrody!


Powiązane artykuły

Ogłoszenie o pracę

20 czerwca 2024

Czytaj...
Dzień Dziecka

27 maja 2024

Czytaj...
Skip to content