Projekt ,,Bliżej pieska”

Drodzy Rodzice

Nasze Przedszkole bierze udział w projekcie „Bliżej pieska”, którego organizatorem jest miesięcznik Bliżej przedszkola. Celem projektu jest podejmowanie działań uwrażliwiających dzieci na niesienie pomocy potrzebującym zwierzętom oraz właściwego zachowania wobec nich. Zachęcamy gorąco Państwa do zbiórki dla piesków karmy mokrej, suchej, koców, posłań, akcesoriów (szelki, smycze). Mogą to być rzeczy używane w dobrym stanie. Przyniesione rzeczy mogą Państwo wkładać do pojemnika znajdującego się przed budynkiem placówki. W tym roku pomagamy Schronisku w Tomarynach. Serdecznie zachęcamy do włączenia się w zbiórkę. Razem możemy więcej. Dziękujemy za okazane serce oraz chęć niesienia potrzebującym zwierzętom


Inne projekty

Las Wiosną- Powiatowy Konkurs Plastyczny

30 marca 2022

Regulamin Powiatowego Konkursu Plastycznego Las Wiosną znajdą Państwo w linku poniżej. https://docs.google.com/document/d/1hn-pBX1dt9pOJ7SCiXJcv9M4a5O6UDlDBtecZhwd3C0/edit?usp=sharing

Czytaj...
EKOKULTURALNE PRZEDSZKOLE

26 kwietnia 2021

Nasze przedszkolaki wzięły udział w projekcie edukacyjnym Ekokulturalne Przedszkole w kategoriach: ekoprzestrzeń- za tworzenie otoczenia […]

Czytaj...
Skip to content