Dzień Dziecka na sportowo

1 czerwca 2021, Grażyna Andrzejewska

W naszej szkole został zorganizowany Dzień Dziecka na sportowo. Zabawa rozpoczęła się od loterii fantowej. Później uczniowie rozeszli się do wyznaczonych stanowisk, aby wziąć udział w różnych grach i zabawach sportowych. Nad przebiegiemzawodów dla najmłodszych czuwali uczniowie starszych klas. Uczestnicy mogli popisać się swoimi umiejętnościami w slalomie, rzutem do celu, meczu piłki nożnej, przeciąganiem liny, czy w konkurencji wielka skakanka. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się zaplatanie warkoczy oraz malowanie twarzy. Nie zabrakło też słodkości przy kawiarence z ciastkami oraz hot dogów.

Dzieci spędziły ten dzień z uśmiechami na twarzy 😊


Powiązane artykuły

Ogłoszenie o pracę

20 czerwca 2024

Czytaj...
Dzień Dziecka

27 maja 2024

Czytaj...
Skip to content