Zajęcia ruchowe z elementami SI

30 września 2021, k.mikolajczyk

W tym roku w naszym przedszkolu odbywają się zajęcia ruchowe z elementami SI. Dzięki wykonywanym ćwiczeniom dzieci poprawiają swoją koordynację, równowagę, motorykę zarówno dużą jak i małą. Zmniejszają wrażliwość dotykową jak również nadpobudliwość psychoruchową. Efektem wykonywanych ćwiczeń jest również poprawa koncentracji i skuteczności wykonywanych poleceń oraz zaangażowania dziecka do podejmowania nowych, trudniejszych zadań. Zajęcia prowadzone są przez terapeutę Integracji Sensorycznej Barbarę Piłat.


Powiązane artykuły

Umiejętności praktyczne w kuchni

2 stycznia 2024

Na zajęciach kulinarnych uczniowie mają różne wyzwania. Pomysłów nie brakuje , chęci do pracy również […]

Czytaj...
Wesołych Świąt !

22 grudnia 2023

Czytaj...
Skip to content