Listy do …

17 grudnia 2021, Grażyna Andrzejewska

Dzieciaki 👧👦👧postanowiły wziąć w swoje ręce sprawę hali sportowej w naszej szkole. Kiedy szukały rozwiązań, wpadly na pomysł, by zamiast do Mikołaja 🎅 wysłać listy ✉️💌📨do osób decyzyjnych w kraju, regionie i gminie. Trzymamy kciuki za spełnienie ich największego marzenia.Kto zostanie naszym Mikołajem?Kancelaria Prezydenta RP, Andrzej Duda, Agata Kornhauser – Duda, Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki, Przemysław Czarnek, Profesor Piotr Gliński, Marlena Maląg, @Artur Chojecki, Gustaw Marek Brzezin, Kuratorium Oświaty w Olsztynie, Andrzej Abako, Teresa Chrostowska, Gmina Purda, Wojciech Kossakowski Poseł na Sejm RP, Marcin Kulasek, Iwona Arent, Urszula Pasławska, Michał Wypij, Lidia Staroń, Profesor Wojciech Maksymowicz, Jerzy Małecki – poseł na Sejm RP, Paweł Papke – Poseł na Sejm RP, Anna Wojciechowska


Powiązane artykuły

Ogłoszenie o pracę

20 czerwca 2024

Czytaj...
Dzień Dziecka

27 maja 2024

Czytaj...
Skip to content