Hala sportowa w SzKoLe

17 grudnia 2021, Grażyna Andrzejewska

W święta 🎅Mikołaj obdarowuje najmłodszych 🎁prezentami🎁. Dzieci 👧👦👧z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Klebarku Wielkim były bardzo grzeczne 😇i liczą na spełnienie swojego największego marzenia. W tej sprawie napisały wiele 📨✉️ listów📨✉️.Kto zostanie naszym 🎅Mikołajem🎅?Kancelaria Prezydenta RPAndrzej DudaAgata Kornhauser – DudaJarosław KaczyńskiMateusz MorawieckiPrzemysław CzarnekProfesor Piotr GlińskiMarlena Maląg Artur Chojecki Gustaw Marek Brzezin Kuratorium Oświaty w Olsztynie Andrzej Abako Teresa Chrostowska Gmina PurdaWojciech Kossakowski Poseł na Sejm RPMarcin KulasekIwona Arent Urszula Pasławska Michał Wypij Lidia Staroń Profesor Wojciech MaksymowiczJerzy Małecki – poseł na Sejm RPPaweł Papke – Poseł na Sejm RPAnna Wojciechowska


Powiązane artykuły

Serdeczne podziękowania dla Firmy Michelin

21 września 2023

Serdeczne podzękowania dla Firmy Michelin za przekazanie darowizny w wysokości 2000 zł.

Czytaj...
Zebrania klasowe 6 września 2023 r.

5 września 2023

Czytaj...
Skip to content