Świetlica profilaktyczna

17 grudnia 2021, Grażyna Andrzejewska

W tym tygodniu, z uwagi na obowiązującą w naszym Zespole naukę zdalną, w ,,zmodyfikowanym gronie ” ŚWIETLICA PROFILAKTYCZNA podjęła się przygotowania asortymentu na szkolny świąteczny kiermasz. Z ogromnym wsparciem i zaangażowaniem naszych pracowników obsługi (p. Brygidą C. , Bożeną O., Bernadettą Ch.), w tym szkolnej stołówki (p.Eweliną K., p. Eweliną T., p. Jolantą S.), …ukrytych do dnia dzisiejszego 🙃😊🥰 TALENTÓW RĘKODZIELNICZYCH, udało się zrealizować główny cel , jakim jest udział w pozyskaniu funduszy na zakup wymarzonego pieca konwekcyjnego dla naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia i lajkowania fotorelacji z naszych ,, świątecznych ” zadań . Oczywiście zapraszamy Wszystkich na szkolny kiermasz, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, tj. 19.12 21r. , przy Kościele w Klebarku Wielkim w godz. 9.00 – 12.00


Powiązane artykuły

Ogłoszenie o pracę

20 czerwca 2024

Czytaj...
Dzień Dziecka

27 maja 2024

Czytaj...
Skip to content