Uroczysty Koncert II e-Festiwalu w Klebarskim Sanktuarium

6 lutego 2022, Grażyna Andrzejewska

21 stycznia 2022 r. w Klebarskim Sanktuarium odbył się uroczysty Koncert II e-Festiwalu 🎼Rodzinna Pocztówka Muzyczna 🎼, który był okazją do wręczenia laureatom dyplomów 📜, statuetek🏆, nagród 🎁 oraz wysłuchania na żywo zwycięskich muzycznych 💌pocztówek z obu edycji festiwalu.

Zdobywcy I miejsca 🥇 ,,Rodzinna Orkiestra Burdalskich” otrzymali dyplom i statuetkę z rąk Pani Ewa Alchimowicz-Wójcik /profil oficjalny/ -Przewodniczącej naszego znakomitego Jury. Nagrodę zwycięzcom Festiwalu wręczyła Pani Edyta Markowicz – pełnomocnik Wojewody Warmińsko – Mazurskiego ds. spraw rodziny i członkini Jury Festiwalu.Nagrodę dla ,,Kolędników z Łan”, którzy zdobyli II miejsce 🥈, przekazała w imieniu Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pani Sylwia Jaskulska – członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.Zespół ,,Hania z Rodziną” otrzymał nagrody za zajęcie III miejsca🥉 od Pana Andrzej Abako Starosty Powiat Olsztyński.

Koncert uświetnił występ Rafał Krauze – puzonisty, solisty Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie. Spotkanie było okazją do licznych podziękowań. Pani Jolanta Maciejewska podziękowała za niezwykle owocną współpracę współorganizatorom Festiwalu Fundacja „Otwarte dłonie” (Wioletta Bulejak), Parafia Znalezienia Krzyża Świętego w Klebarku Wielkim (Wojsław Czupryński) oraz członkom Jury Festiwalu (@Ewa Alchimowicz-Wójcik, @AlinaStasiak, @Magdalena Kowalewska, Edyta Markowicz, Rafał Krauze, Łukasz Przyborowski „Długi”). Pani dyrektor podkreśliła, że Festiwal nie odbyłby się bez ogromnego zaangażowania i inicjatyw pracowników ZSP w Klebarku Wielkim (w szczególności Monika Rawa-Paluch, Patrycja Nagórska, Kamilka Milka, Urszula Łabacz, Klaudia Mikołajczyk, Ewelina Kołodziejek, Teresa Drozdowski, Barbara Piłat), Rad Rodziców (w szczególności Asia Danielczuk, Łukasz Śmietanko) oraz uczniów klasy III SP w Klebarku Wielkim.

Za akompaniament i obsługę techniczną słowa wdzięczności kierujemy do @Grzegorz Łabacz. Za uwiecznienie Festiwalu na pięknych zdjęciach dziękujemy Paweł Strzelec z Foto Strzelec.

Szczególne podziękowania i ogromne brawa zostały skierowane do przedstawicieli instytucji, które objęły nasze przedsięwzięcie patronatem i ufundowały nagrody: Artur Chojecki – Wojewoda Warmińsko-MazurskiGustaw Marek Brzezin Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, @Marek Nowacki Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty, Andrzej Abako Starosta Olsztyński, @Teresa Chrostowska Wójt Gmina PurdaFilharmonia Warmińsko-Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

Dziękujemy za wszystkie muzyczne pocztówki, niesamowitą radość i energię ze wspólnego (ograniczonego pandemicznie, ale jednak) kolędowania. Zapraszamy za rok!


Powiązane artykuły

Ogłoszenie o pracę

20 czerwca 2024

Czytaj...
Dzień Dziecka

27 maja 2024

Czytaj...
Skip to content