Tydzień Bezpiecznego Internetu

27 lutego 2022, Grażyna Andrzejewska

W dniach 21.02-25.02.2022, pomimo pandemii, pod hasłem „DZIAŁAJMY RAZEM”, obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Bezpiecznego Internetu(TBI), którego głównym celem jest inicjowanie i promowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocja pozytywnego wykorzystania internetu.W tym roku, uczniowie klasy IV przygotowali gazetki tematyczne dotyczące bezpieczeństwa w sieci. Przeprowadzili też prezentację multimedialną , skierowaną do uczniów klas I-VIII i poświęconą tematyce zagrożeń w sieci. Po jej zakończeniu wszyscy uczestnicy wzięli udział w quizach konkursowych, dzięki którym mogli sprawdzić i utrwalić poznane wiadomości.


Powiązane artykuły

Ogłoszenie o pracę

20 czerwca 2024

Czytaj...
Dzień Dziecka

27 maja 2024

Czytaj...
Skip to content