Udział Szkoły Podstawowej w projekcie eTwinning „Rymolandia”

3 kwietnia 2022, k.mikolajczyk

Nasza szkoła przystąpiła do uczestnictwa w projekcie logopedycznym „Rymolandia.” Projekt polega na współpracy z innymi placówkami szkolnymi w tworzeniu książeczki z rymami i ilustracjami w Storybooks, która stanowić będzie świetne uzupełnienie terapii logopedycznej. Efekty projektu będą dokumentowane w formie zdjęć oraz filmów w narzędziach przeznaczonych do publikacji i upowszechniania (Padlet). Zachęcam wszystkich uczniów uczęszczających na zajęcia logopedyczne do udziału w projekcie.


Powiązane artykuły

Umiejętności praktyczne w kuchni

2 stycznia 2024

Na zajęciach kulinarnych uczniowie mają różne wyzwania. Pomysłów nie brakuje , chęci do pracy również […]

Czytaj...
Wesołych Świąt !

22 grudnia 2023

Czytaj...
Skip to content