Dziękujemy za pomoc w kiermaszu wielkanocnym

14 kwietnia 2022, Grażyna Andrzejewska

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy aktywnie włączyli się do pomocy w kiermaszu wielkanocnym. Szczególne podziękowania należą się uczniom uczęszczającym na zajęcia języka mniejszości niemieckiej, przedszkolakom oraz Paniom z przedszkola Radosna Kraina. Zaangażowaniem i chęcią pomocy wykazali się również uczniowie podczas zajęć świetlicy profilaktycznej. Dziękujemy również rodzicom za wsparcie szkolnej akcji na szczytny cel.

Życzymy zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych !!🎉💖🌺🌷🥚🍨🧁🎀

Frohe Ostern !! 💖💖


Powiązane artykuły

Konkurs matematyczno-plastyczny

19 marca 2023

Już jutro zaczynamy Tydzień Matematyki konkursem matematyczno – plastycznym pt. „Zainwestuj w matematykę” Czekamy na […]

Czytaj...
Tydzień Matematyki

Czytaj...
Skip to content