Otwarcie sklepiku szkolnego

25 kwietnia 2022, Grażyna Andrzejewska

W dniu dzisiejszym Szkolna Spółdzielnia Uczniowska ,,Business Club”, która niedawno rozpoczęła swoją działalność, uruchomiła sklepik szkolny🛍️🛒Założycielami spółdzielni są uczniowie klasy VII. Opiekunem spółdzielni jest pani👩‍🏫 Anna Hińko-Staniszewska. Na lekcjach doradztwa zawodowego i zajęć rozwijających zainteresowania z panią dyrektor @JolantaMaciejewska uczniowie poznali regulacje prawne 👨‍⚖️📒📕📖 dotyczące spółdzielczości, żywienia 🍴🍱🧃w szkole i stworzyli dokumentację ,🗂️📑niezbędną do powstania spółdzielni i legalnego prowadzenia sklepiku szkolnego. Siódmoklasiści nawiązali ścisłą i bardzo owocną współpracę ze szkolną intendentką Panią @EwelinaKołodziejek. Zwołali zebranie z rodzicami, na którym opowiedzieli rodzicom o swoich pomysłach i planach oraz poprosili o wsparcie.

Nasi szkolni przedsiębiorcy utworzyli wyspecjalizowane zespoły zadaniowe:

zaopatrzeniowcy i magazynier,

dekoratorzy🖌️👩‍🎨🎨,

księgowość 🗂️🧐💰👛,

sprzedawcy💶💵💴,

dział administracyjno-prawny👨‍⚖️📑

i ochrona💂‍♀️💂‍♂️.

Wszyscy bardzo solidnie podeszli do zadań i niezwykle zaangażowali się w przedsięwzięcie. Kierownikiem sklepiku został Arek Ptak. Pierwszy dzień pracy uczniowie klasy VII uznali za udany☺️👏🤑.

Najważniejsze, że społeczność szkolna jest bardzo zadowolona z powstania sklepiku.


Powiązane artykuły

Kondolencje

16 kwietnia 2024

Czytaj...
KLUB POMAGANIA I NIEMARNOWANIA

4 kwietnia 2024

Czytaj...
Skip to content