Apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja 

30 kwietnia 2022, Grażyna Andrzejewska

„Witaj majowa jutrzenko, Świeć naszej polskiej krainie, Uczcimy ciebie piosenką, Która w całej Polsce słynie”.

29 kwietnia klasa 5 pod opieką Pani Doroty Wojtkowskiej zaprosiła klasy 0 – 8 oraz nauczycieli na lekcję patriotyzmu. W trakcie uroczystego apelu, z okazji rocznicy uchwalenia KONSTYTUCJI 3 MAJA , uczniowie wszystkich klas zaangażowali się w śpiewanie pieśni patriotycznych. Podczas wspólnego świętowania widownia machała własnoręcznie przygotowanymi polskimi flagami.🇵🇱🇵🇱🇵🇱


Powiązane artykuły

Umiejętności praktyczne w kuchni

2 stycznia 2024

Na zajęciach kulinarnych uczniowie mają różne wyzwania. Pomysłów nie brakuje , chęci do pracy również […]

Czytaj...
Wesołych Świąt !

22 grudnia 2023

Czytaj...
Skip to content