Kolekcja dinozaurów Patryka Ruszczyka

6 maja 2022, Grażyna Andrzejewska

Przepełnia nas duma 🥰, że to właśnie do naszej klasy, klasy pierwszej uczęszcza PATRYK RUSZCZYK, który dziś swoją obszerną wiedzą, umiejętnością dzielenia się nią z innymi, talentem krasomówczym, kulturą wypowiedzi, aparycją,…👌👍👏 OCZAROWAŁ całą społeczność naszego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego podczas prezentacji KOLEKCJI DINOZAURÓW 🦖🦕, zaprezentowanej na autorskiej wystawie ,, MOJE HOBBY”💪. Gratulujemy Tobie Patryku, wspaniałej pasji; gratulujemy Twoim Rodzicom, którzy rozbudzili i pielęgnują Twoje zainteresowania, a dziś będąc ORGANIZATORAMI niezapomnianej wystawy, dostarczyli nam wszystkim wielu emocji i MOTYWACJI do odkrywania własnych zdolności, talentów, zainteresowań, które drzemią w każdym z nas. Dziękujemy.


Powiązane artykuły

Ogłoszenie o pracę

20 czerwca 2024

Czytaj...
Dzień Dziecka

27 maja 2024

Czytaj...
Skip to content