Pasjonatka jazdy konnej – Aleksandra Grzyb

10 maja 2022, Grażyna Andrzejewska

Jak dobrze💪 mieć pasję🐎! Cieszyć się nią🙂, rozwijać i …dzielić z innymi. Dzisiaj kolejna utalentowana pierwszoklasistka podzieliła się swoim niezwykłym hobby. Aleksandra Grzyb zaprezentowała rówieśnikom czym jest jeździectwo konne, którym pasjonuje się od 5 roku życia. Dziękujemy Aleksandrze za niezwykle pasjonujące spotkanie 🥰🐴👏 W związku z ogromną radością jako sprawiły prezentacje talentów i pasji naszych najmłodszych uczniów postanowiliśmy zorganizować w Zespole Tydzień Talentów – tak by każdy członek społeczności (uczeń, przedszkolak, rodzic, nauczyciel i każdy pracownik Zespołu) mógł podzielić się swoimi pasjami i zainspirować pozostałych. Pierwszy Tydzień Talentów odbędzie się na przełomie maja i czerwca. Więcej szczegółów już wkrótce.


Powiązane artykuły

Konkurs matematyczno-plastyczny

19 marca 2023

Już jutro zaczynamy Tydzień Matematyki konkursem matematyczno – plastycznym pt. „Zainwestuj w matematykę” Czekamy na […]

Czytaj...
Tydzień Matematyki

Czytaj...
Skip to content