Hobbystka konstrukcji z klocków Lego – Karina Mroczek

11 maja 2022, Grażyna Andrzejewska

Budowanie z klocków Lego 🚗🏗🏠, to nie tylko zabawa, ale sposobność do rozwijania sprawności manualnej, wyobraźni, kreatywności. O swojej pasji 👍do tworzenia konstrukcji opartych na klockach Lego opowiedziała nam KARINA MOCZEK, uczennica klasy pierwszej. Karinka, oprócz prezentacji autorskiej kolekcji modeli, podzieliła się z nami wiadomościami nt. historii powstania klocków, zabrała nas w wirtualną podróż👩‍💻 do Legolandii i zaprosiła do wspólnego tworzenia. Serdecznie dziękujemy👏


Powiązane artykuły

Konkurs matematyczno-plastyczny

19 marca 2023

Już jutro zaczynamy Tydzień Matematyki konkursem matematyczno – plastycznym pt. „Zainwestuj w matematykę” Czekamy na […]

Czytaj...
Tydzień Matematyki

Czytaj...
Skip to content