Pierwsze zawody Rugby Tag

13 maja 2022, Grażyna Andrzejewska

Przedstawiciele naszej szkoły wezmą udział w swoich pierwszych zawodach Rugby Tag 21 maja o 10.00.

Warmińsko-Mazurski Okręgowy Związek Rugby organizuje w dniu 21 maja na Olimpijskim Stadionie Rugby w Olsztynie Warmińsko Mazurski Finał Rugby Tag. Projekt prowadzimy dzięki Polskiemu Związkowi Rugby oraz Ministerstwu Sportu i Turystyki. W programie uczestniczy 21 szkół , 7 trenerów łączących, oficer regionalny oraz 21 nauczycieli, w większości z uprawnieniami trenerskimi. W finale zostaną wyłonieni reprezentanci województwa w klasach IV, V i VI, którzy w czerwcu będą reprezentować województwo w ogólnopolskim finale w Warszawie. Oczywiście Turniej obsługują Sędziowie z Okręgowego Kolegium Sędziów WMOZR.


Powiązane artykuły

Serdeczne podziękowania dla Firmy Michelin

21 września 2023

Serdeczne podzękowania dla Firmy Michelin za przekazanie darowizny w wysokości 2000 zł.

Czytaj...
Zebrania klasowe 6 września 2023 r.

5 września 2023

Czytaj...
Skip to content