Pierwsze zawody Rugby Tag

13 maja 2022, Grażyna Andrzejewska

Przedstawiciele naszej szkoły wezmą udział w swoich pierwszych zawodach Rugby Tag 21 maja o 10.00.

Warmińsko-Mazurski Okręgowy Związek Rugby organizuje w dniu 21 maja na Olimpijskim Stadionie Rugby w Olsztynie Warmińsko Mazurski Finał Rugby Tag. Projekt prowadzimy dzięki Polskiemu Związkowi Rugby oraz Ministerstwu Sportu i Turystyki. W programie uczestniczy 21 szkół , 7 trenerów łączących, oficer regionalny oraz 21 nauczycieli, w większości z uprawnieniami trenerskimi. W finale zostaną wyłonieni reprezentanci województwa w klasach IV, V i VI, którzy w czerwcu będą reprezentować województwo w ogólnopolskim finale w Warszawie. Oczywiście Turniej obsługują Sędziowie z Okręgowego Kolegium Sędziów WMOZR.


Powiązane artykuły

Umiejętności praktyczne w kuchni

2 stycznia 2024

Na zajęciach kulinarnych uczniowie mają różne wyzwania. Pomysłów nie brakuje , chęci do pracy również […]

Czytaj...
Wesołych Świąt !

22 grudnia 2023

Czytaj...
Skip to content