Kolekcja figurek zwierząt Larysy Komar

15 maja 2022, Grażyna Andrzejewska

Prezentacją kolekcji figurek zwierząt 🐕🐈‍⬛🐅oraz zasobem domowej biblioteczki LARYSY KOMAR pierwszoklasistki 👏, zakończyliśmy w piątek klasowe przedsięwzięcie ,,Moje hobby” 💪👍 . 😊👍Kto przeszedł dolnym korytarzem szkoły, zdobył odpowiedź na nurtujące go pytania, m.in. : * czym różnią się zwierzęta?* jakie obowiązki spoczywają na właścicielach zwierząt?* jak obronić się przed atakiem psa?…* dlaczego warto dzielić się pasją?* czy to możliwe, że pasja jest ,,narzędziem” w realizacji naszych marzeń ?

💪

Uwierz w siebie, odkryj swoje zainteresowania, oddaj się najśmielszym pasjom, żyj ciekawie, realizuj marzenia i spełniaj się… POWODZENIA💪👍🥰 Uczniowie klasy I


Powiązane artykuły

Serdeczne podziękowania dla Firmy Michelin

21 września 2023

Serdeczne podzękowania dla Firmy Michelin za przekazanie darowizny w wysokości 2000 zł.

Czytaj...
Zebrania klasowe 6 września 2023 r.

5 września 2023

Czytaj...
Skip to content