Wycieczka do Warszawy – część IV

18 maja 2022, Grażyna Andrzejewska

Wycieczka👁️ okiem uczniów👧👦👧 – Warszawa – część IV

Po obiedzie 🍲🥟spacerowaliśmy 🚶‍♀️🚶‍♂️🚶po Starym Mieście, gdzie zobaczyliśmy m.in. ogromny pomnik 🗿Mikołaja Kopernika (przy którym wysłuchaliśmy bardzo ciekawego referatu Natalki 👧 o warszawskich legendach), malownicze kamienice🏬 oraz kolumnę króla 👑Zygmunta III Wazy. Odwiedziliśmy również Łazienki Królewskie🌳⛲🌲🌷, które przypomniały nam historię związaną z czasami króla👑 Stanisława Augusta Poniatowskiego. W parku widzieliśmy pomnik Fryderyka Chopina🎹, który zrobił na nas ogromne wrażenie. Niemniej urokliwą atrakcją była przyroda🌼🌺🌳🌸🌹🌲🌷🏵️, która zachwycała nas na każdym kroku, przede wszystkim zapamiętaliśmy przyjacielskie wiewiórki🐿️, na które patrzyliśmy, jedząc pyszne lody🍦. Bartek, Ela i Ola


Powiązane artykuły

Dzień Dziecka

27 maja 2024

Czytaj...
Kondolencje

15 maja 2024

Czytaj...
Skip to content