Wycieczka do Warszawy – część V

18 maja 2022, Grażyna Andrzejewska

Wycieczka👁️ okiem uczniów👧👦👧 – Warszawa – część V

Kolejną, i już ostatnią atrakcją naszej wycieczki🚍 był niezwykły spektakl🎭 pt. “Romeo i Julia” 🎟️ w Teatrze Buffo. Oprawa muzyczna 🎶🎤🎙️ oraz efekty 🤓😎3D na pewno na długo zostaną w naszej pamięci. Po tak intensywnym dniu zaskoczyło nas, że nadszedł koniec naszej wycieczki. Za organizację i opiekę dziękujemy Pani Grażynie Czerniak, Panu Piotrowi Witkowskiemu oraz Pani dyrektor Jolancie Maciejewskiej. Bartek Ela i Ola


Powiązane artykuły

Otwarcie szkolnego sklepiku

28 listopada 2023

Niemal w każdej szkole znajduje się mniejszy lub większy sklepik z artykułami spożywczymi – istnieją […]

Czytaj...

W poniedziałek odbyło się spotkanie z psychologiem – Panią Anną Parakiewicz Spotkanie dotyczyło ryzyka korzystania […]

Czytaj...
Skip to content