Wycieczka pierwszoklasistów

15 czerwca 2022, Grażyna Andrzejewska

Wycieczki krajoznawcze🚍 wpisane są w harmonogram szkolnych wydarzeń edukacyjnych, stąd nikogo nie dziwi fakt ich realizacji, tymbardziej w czerwcu☀️, ale…, do Olsztyna ? Tak, tak ! Polecamy👍. Chcąc utwierdzić się w przekonaniu, że,, cudze chwalicie swego nie znacie”, pierwszoklasiści poznali 👀dziś olsztyńskie zabytki zlokalizowane na Starym Mieście, podróżowali tramwajem🚋🚦🛣, cieszyli się widokiem Łyny🏞, degustowali lokalne lody i gofry🍦🧇, dali upust dziecięcej energii na ,,przyzamkowym” placu zabaw🧗, a i jeszcze jedno, nie omieszkali obkupić się w pamiątki z dzisiejszego naprawdę atrakcyjnego wyjazdu🥰. Było super🙂 !


Powiązane artykuły

Kondolencje

16 kwietnia 2024

Czytaj...
KLUB POMAGANIA I NIEMARNOWANIA

4 kwietnia 2024

Czytaj...
Skip to content