Podziękowania dla rodziców

25 czerwca 2022, Grażyna Andrzejewska

W naszej szkole jest kilku bardzo aktywnych rodziców,👪, co bardzo docenia cała społeczność szkolna.

W dniu dzisiejszym Pani Joanna Danielczuk została uhonorowana przez Panią dyrektor Jolantę Maciejewską zaszczytnym tytułem ,,Rodzic przez wielkie R”. Jest to nagroda za wieloletni, ogromny wkład w rozwój naszego Zespołu.

Kilka słów na temat laureatki: Niezwykle życzliwa, kreatywna, utalentowana, pomocna, pracowita, a przy tym bardzo skromna i uczynna mama uczennic klasy 1 i 3, która już od czasów kiedy Maja i Lena chodziły do przedszkola wspierała nauczycieli i wychowawców oraz aktywnie się udzielała w Radzie Rodziców.

Nie uszło uwadze kadry oraz uczniów naszego Zespołu, że Pani Joanna Danielczuk jest jednym z najbardziej aktywnych rodziców, niezwykle oddanym pracy na rzecz wszystkich dzieci naszego Zespołu.

We wszystko, co robi wkłada całe serce – nie ważne czy to jest kilkugodzinne przygotowanie popcornu na Popcornowe piątki czy pakowanie i oklejanie ponad 140 lizaków specjalnie zaprojektowanym na tę okazję logo.

Pani Danielczuk jest autorką i realizatorką większości fotoksiążek, które dotychczas były wręczane uczniom i przedszkolakom, pomysłodawczynią licznych inicjatyw oraz mistrzynią dekoracji. Nie tak dawna metamorfoza wejścia do naszej szkoły nie obyła się bez udziału Pani Asi.

Serdecznie gratulujemy i jeszcze raz dziękujemy!

Odtąd tytuł ,,Rodzic przez wielkie R” wraz ze statuetką będą corocznie przyznawane najbardziej zaangażowanym rodzicom z naszego Zespołu.


Powiązane artykuły

Ogłoszenie o pracę

20 czerwca 2024

Czytaj...
Dzień Dziecka

27 maja 2024

Czytaj...
Skip to content