Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas IV-VIII

25 czerwca 2022, Grażyna Andrzejewska

,,Rozpoczęliśmy naukę w pierwszej klasie we wrześniu 2014 roku, dziś już staliśmy się absolwentami Szkoły Podstawowej w Klebarku Wielkim. Przeżyliśmy tu wspólnie aż 8 lat. Zaczynaliśmy jeszcze jako małe dzieci, przestraszone ogromem szkoły i starszymi kolegami. Przeżyliśmy chwile piękne i trudne, zdarzały się nam oceny celujące, nie zabrakło też jedynek. Potrafiliśmy razem działać i realizować ciekawe pomysły, ale przytrafiały się nam też chwile kłótni i konfliktów. Poprzez wszystkie te zarówno piękne jak i trudne momenty dorastaliśmy i uczyliśmy się życia.”

Dzisiaj ósmoklasiści w przedstawieniu na zakończenie swojej nauki zaprezentowali krótki przegląd podróży przez szkołę podstawową.


Powiązane artykuły

Dzień Dziecka

27 maja 2024

Czytaj...
Kondolencje

15 maja 2024

Czytaj...
Skip to content