Odwiedziny sławnego sportowca Taekwondo

29 czerwca 2022, Grażyna Andrzejewska

Naszą szkołę 23 czerwca odwiedził @Szymon Piątkowski. Sportowiec trenujący Taekwondo Olimpijskie.🤼‍♂️🤼 Reprezentant kadry narodowej seniorów oraz zawodnik klubu Taekwondo Olsztyn jest mieszkańcem Klebarka Wielkiego. Szymon opowiedział uczniom o sobie i zaprezentował dyscyplinę sportu, którą uprawia, przybliżając ją uczniom. Podczas spotkania uczniowie naszej szkoły mieli okazję zobaczyć i wypróbować akcesoria do treningu Taekwondo.🥋🥋 Szymon opowiedział o swoich najważniejszych sukcesach i pochwalił się medalami, wśród których znalazły się między innym brązowy medal Mistrzostw Świata Kadetów i liczne złote medale Pucharów Świata.🏅🏆 Szymon jest absolwentem naszej szkoły klas 1-3.


Powiązane artykuły

Ogłoszenie o pracę

20 czerwca 2024

Czytaj...
Dzień Dziecka

27 maja 2024

Czytaj...
Skip to content