Pracownia kulinarna – BABECZKI CYNAMONOWE

23 października 2022, Grażyna Andrzejewska

W pracowni kulinarnej uczniowie upiekli BABECZKI CYNAMONOWE z gruszkami 🍪🍐🍪. Młodsi uczniowie wyliczali składniki, tak aby była odpowiednia ilość dla całej grupy. Tym sposobem wkradło się do kuchni trochę matematyki. Poznawaliśmy znaczenie ułamków oraz ich odpowiedników w życiu codziennym. Zapraszamy również rodziców do pracowni kulinarnej, którzy mieli by czas i chęci przygotować smaczne danie 🍽🥗🍕🍨 Zajęcia odbywają się w każdą środę od 12:45. Zainteresowanych rodziców proszę o kontakt: g.andrzejewska@b-pilat

#LaboratoriaPrzyszłości

#LaboratoriaPrzyszlosci


Powiązane artykuły

Kiermasz Wielkanocny

28 marca 2023

Czytaj...
LEGO projekt: huśtawka

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Czytaj...
Skip to content