JUNIOR-EDU-ŻYWIENIE

30 listopada 2022, k.mikolajczyk

Szanowni Państwo,

Nasz szkoła w roku szkolnym 2022/2023 bierze udział w projekcie Junior-Edu-Żywienie (JEŻ). JEŻ będzie wspierał działania realizowane w ramach Narodowego Programu Wspierania Uczniów po Pandemii.

W pierwszym etapie programu zostaną przeprowadzone badania ankietowe wśród uczniów klas 1-6, dotyczące ich zwyczajów żywieniowych oraz wiedzy na temat żywienia. Dodatkowo przeprowadzone zostaną pomiary antropometryczne (wzrost, masa ciała i obwód talii). Uzyskane wyniki badań umożliwią opracowanie oraz wdrożenie treści i form nauczania z zakresu żywienia, które będą dostosowane do wieku i możliwości percepcyjnych uczestników projektu. Zachęcamy do udziału w badaniu. 

           Prosimy o wypełnienie i jak najszybsze dostarczenie do szkoły podpisanych zgód.

Więcej informacji o programie https://jez.edu.pl/


Powiązane artykuły

Ogłoszenie o pracę

20 czerwca 2024

Czytaj...
Dzień Dziecka

27 maja 2024

Czytaj...
Skip to content