PIERNIKI w pracowni kulinarnej

15 grudnia 2022, Grażyna Andrzejewska

Uczniowie na zajęciach kulinarnych podążyli za tradycją 🎄 i upiekli PIERNIKI z miodem 🍯. Zabawy było co nie miara, a na całym korytarzu unosił się zapach korzennych przypraw. Dwie grupy odmierzały, odliczały i ważyły składniki 🥚 Wszystkie ręce dzielnie pracowały i niechcący połamał się nam wałek. Jeśli ktoś z Państwa chciałby nam przekazać wałek, to będziemy wdzięczni. Pozostał nam tylko jeden, a chętnych do pracy mamy wielu 👩‍🍳👨‍🍳

#LaboratoriaPrzyszłości

#LaboratoriaPrzyszlosci


Powiązane artykuły

Konkurs matematyczno-plastyczny

19 marca 2023

Już jutro zaczynamy Tydzień Matematyki konkursem matematyczno – plastycznym pt. „Zainwestuj w matematykę” Czekamy na […]

Czytaj...
Tydzień Matematyki

Czytaj...
Skip to content