Udział w Zawodach algorytmicznych na Politechnice Gdańskiej

26 kwietnia 2023, p.witkowski

Nasi uczniowie z klasy VI i VIII: Piotr Szymański, Savva Zharikov, Krzysztof Biczak, Wiktor Gałkowski i Marcin Kozłowski, wzięli udział w etapie regionalnym IV Ogólnopolskich Zawodach Algorytmicznych w ramach projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego Edycja 2022/2023, który odbył się 21 kwietnia na terenie Politechniki Gdańskiej. Pierwszy etap zawodów – lokalny – odbył się w terminie od 07 do 21 marca 2023 r. W lokalnym etapie z naszej szkoły wzięły udział cztery dwu- trzyosobowe zespoły, należało rozwiązać pięć zadań wykorzystując platformę Scratch a pliki z rozwiązaniami zadań zamieścić na platformie CMI (Centrum Mistrzostwa Informatycznego). Do etapu regionalnego zakwalifikowały się nasze dwie drużyny! BRAWO!!!
Gratulujemy naszym uczniom sukcesu w etapie lokalnym i czekamy na wyniki etapu regionalnego.
Życzymy zakwalifikowania się do etapu finałowego, który odbędzie się na Politechnice Łódzkiej w dniach 27-28 maja 2023 r.


Powiązane artykuły

Ogłoszenie o pracę

20 czerwca 2024

Czytaj...
Dzień Dziecka

27 maja 2024

Czytaj...
Skip to content